Sivilce İzleri Cilt Gençleştirme Çatlak Tedavisi Ücretler İletişim    
 
Sivilce izi

Tedaviler
    Sivilce İzleri

  Ameliyat İzi
Sivilce   Yara Yanık İzi

  Çatlak Tedavisi

  Kırışıklık Tedavisi

  Leke Tedavisi

  Cilt Yenileme

  Melasma Tedavisi
Sivilce
     
Sivilce izi

Leke Tedavisi

KARBONDİOKSİT LAZER İLE GÜNEŞ VE YAŞLILIK LEKELERİNİN TEDAVİSİ

Yaşlılık ve Güneş Lekelerinin Yeni Karbondioksit Fraksiyonel Lazer İle Tedavisi
Güneş ve yaşlılığa bağlı lekeler cildin zaman içinde ışık ve dış etkenlere gösterdiği reaksiyonlar sonucu oluşur. Cilt kendini korumaya çalışırken aşırı reaksiyonla fazla boya maddesi üretir. Bu nedenle ciltte lekeler oluşur. Cilt lekelerinin tedavicinde son yıllarda kullanılan karbondioksit lazerler ile çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Aşağıdaki önerilen adreslerden uzman doktorlardan bu konuda daha fazla bilgi almanızı öneririz.

Cilde hasar veren en önemli dış etken güneştir. Güneşten cildi korumak foto yaşlanmayı geciktirir. Lazer ve ıpl sistemleri cilt lekelerinin giderilmesinde uzun zamandır kullanılmaktadır. Bu sistemlerin önemli bir eksikliği yüzeysel lekelerde kısmi etkili olmasıdır. Yeni karbondioksit fraksiyonel lazerler daha derinlere inerek etki göstermektedirler.

Yeni fraksiyonel karbondioksit lazer sistemleri etki ettikleri alanlarda dokunun erimesine neden olur. Eriyen doku lekeli ve kötü iyileşmiş dokudur. Bu dokunun yerine yeni ve normal leke yani pigment içermeyen doku oluşur. Yeni deri yapısı orijinal deri elemanlarını içerir. Bu sayede lekeleri oluşturan pigment yüklü hücreler azalır. Yeni ve pigment içermeyen hücreler cildi yeniler. Bazı Lekeler azalır çoğu ise kaybolur. Yapılan çalışmalar hasta memnuniyetinin yüksek olduğunu göstermektedir.

Karbondioksit fraksiyonel lazerler yaklaşık 1-6 seansta tam etkinlik gösterir.

Yeni Karbondioksit Fraksiyonel lazer ile YAŞLILIK LEKELERİ VE CİLT GENÇLEŞTİRME tedavisi için sitemiz, size aşağıdaki adresleri önermektedir.